Privātuma politika

Pie www.zemjumta.lv, privātumu mūsu apmeklētāju ir ļoti svarīgi mums (skatīt šo rakstu, lai uzzinātu vairāk par konfidencialitātes politikas.). Šī privātuma politika dokuments ieskicē personiskās informācijas veidiem tiek saņemti un apkopo www.johnyfit.com un kā tā tiek izmantota.

log faili
Tāpat kā daudzās citās tīmekļa vietnēs, www.zemjumta.lv izmanto log failus. Informāciju Iekšpusē log faili ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP), datuma / laika zīmogs, atsaucoties / izceļošanas lapas un klikšķu skaits, lai analizētu tendences, pārvaldīt vietā, dziesmu lietotāja pārvietošanos ap vietu, un vākt demogrāfisku informāciju. IP adreses un citu šāda informācija nav saistīta ar jebkuru informāciju, kas ir personiski identificējamas.

Sīkfaili un Web bāksignāli
www.zemjumta.lv tas izmanto sīkdatnes, lai saglabātu informāciju par apmeklētāju vēlmēm, ierakstu lietotājam specifisku informāciju par to, kuras lapas lietotāja piekļuvi vai apmeklēt, pielāgot Web lapu saturu, pamatojoties uz apmeklētāju pārlūkprogrammas veidu vai citu informāciju, apmeklētājs nosūta, izmantojot savu pārlūku.

DoubleClick DART sīkfailu

Google, kā trešās puses pārdevēja, izmanto sīkdatnes, lai kalpotu reklāmas www.zemjumta.lv.
Google izmanto DART sīkdatnes ļauj tai kalpot reklāmas lietotājiem, pamatojoties uz viņu apmeklējumu www.zemjumta.lv un citās vietnēs internetā.
Lietotāji var izvēlēties no izmantošanu, Dart sīkdatni, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku uz šādu URL – http://www.google.com/policies/technologies/ads/.
Šīs trešās puses reklāmu serveri vai reklāmu tīklos izmanto tehnoloģijas, lai reklāmās un saites, kas parādās www.zemjumta.lv nosūtīt tieši uz jūsu pārlūkprogrammu. Viņi automātiski saņem jūsu IP adresi, kad tas notiek. Citas tehnoloģijas (piemēram, sīkdatnes, JavaScript vai Web bākas), var izmantot arī trešo personu reklāmu tīkliem, lai novērtētu efektivitāti savās reklāmās un / vai personaliz reklāmas saturu, kas jūs redzēt.

www.zemjumta.lv nav pieejama vai kontroli pār šiem cookies, ko izmanto trešo personu reklāmdevējiem.

Jums vajadzētu konsultēties ar attiecīgo privātuma politiku no šiem trešās puses reklāmu serveru Sīkāku informāciju par to praksi, kā arī norādījumus par to, kā atteikties no dažiem praksi. www.zemjumta.lv privātuma politika neattiecas uz, un mēs nevaram kontrolēt darbību, citas tādas reklāmdevējiem vai tīmekļa vietnes.

Ja vēlaties atspējot sīkfailus, jūs varat darīt, izmantojot savu individuālo pārlūkprogrammas iespējas. Sīkāka informācija par sīkfailu pārvaldībai ar konkrētām tīmekļa pārlūkprogrammu var atrast pārlūkprogrammās “attiecīgajās tīmekļa vietnēs.